Jedlo

Veselé chlebíky

26. augusta 2014

Vesele chlebiky
Potešte vašich drobcov veselými chlebíkmi! Vytvoriť môžete rôzne zvieratká, smiešne tváričky či obľúbené rozprávkové postavičky vašich detí. Veselé chlebíky sú navyše skvelým spôsobom, ako im naservírovať aj potraviny, ktoré im príliš nechutia…

Vesele chlebikyLienku sme vyrobili z toastu, syru (vykrajovali sme ho pohármi dvoch veľkostí), uhorky a pažítky. Bodky sme vyrobili tak, že sme namočili slamku do kečupu a následne ju priložili na syr.

Vesele chlebikyNa „syrovom“ tanieri s myškou sme podávali mačičku vytvorenú z toastu, dvoch druhov syra (jeden vykrojený pohárom, druhý vyrezaný nožom), reďkvičky, uhorky, pažítky a papriky.

Vesele chlebikyRybka je vyrobená z ryžového chlebíku, syru, cherry paradajky, pažítky a uhorky.

Vesele chlebiky
Túto milú sovičku sme vytvorili z ryžového chlebíku, syru, uhorky, reďkvičky, papriky a petržlenovej vňate. Oči sme vykrojili z bielka vrchnáčikom od fľaše, zreničky sme vyrobili slamkou namočenou v kečupe.

Vesele chlebiky
Medvedík vznikol z toastu, syru (vykrojili sme ho pomocou konzervy od paradajkového pretlaku), cherry paradajky, pažítky a uhorky. Oči sme mu vytvorili rovnako, ako sovičke. Chlebík sme podávali s jahodovými a mliečnokakaovými ryžovými medvedíkmi, na ktorých si môžu drobci pochutnať v rámci dezertu.

Tento článok bol vytvorený v spolupráci so spoločnosťou RACIO.

You Might Also Like