Bývanie

Pekné bývanie | Bohémsky štýl s nádychom luxusu

4. apríla 2017

Pekne byvanie_Bohemsky styl s nadychom luxusu Príjemné materiály, dizajnový nábytok, úžasné farby. Byt švédskej blogerky a interiérovej dizajnérky Amelie Widel pôsobí komfortne a bohémsky, no zároveň žensky a luxusne. Nahliadnite do tohto prekrásneho interiéru, kde v sebe každý centimeter štvorcový ukrýva dávku osobitého štýlu a charizmy.

Foto: Andrea Papini / www.elledecoration.se

Pekne byvanie_Bohemsky styl s nadychom luxusuPohľad do obývačky zo spálne. Vďaka zamatovému nábytku pôsobí tento interiér bohémsky a luxusne zároveň.

Pekne byvanie_Bohemsky styl s nadychom luxusuObrazy nemusia visieť na stene jeden vedľa druhého. Môžete ich o stenu len tak oprieť, pričom sa môžu čiastočne aj prekrývať. Vaša domáca galéria bude takto pôsobiť viac neformálne a umelecky.

Pekne byvanie_Bohemsky styl s nadychom luxusuPekne byvanie_Bohemsky styl s nadychom luxusuInteriér dokonale dotvárajú kvety umiestnené v zaujímavých črepníkoch a stojanoch.

Pekne byvanie_Bohemsky styl s nadychom luxusuČo poviete na modré steny? Sú síce výrazné, no napriek tomu nepôsobia ukričane… Nenarúšajú pokojnú atmosféru spálne a zároveň pri nich starožitný nábytok a ostatné doplnky krásne vyniknú.

Pekne byvanie_Bohemsky styl s nadychom luxusuPekne byvanie_Bohemsky styl s nadychom luxusuPrekrásna pohovka po babičke je dokonalá na leňošenie s kávou a časopisom v ruke…

Pekne byvanie_Bohemsky styl s nadychom luxusuZbierka topánok vystavená na obdiv v starožitnej vitríne.

Pekne byvanie_Bohemsky styl s nadychom luxusuKuchyňa pôsobí pohodovým a domáckym dojmom.

P.S.: Ak ste sa zamilovali do tohto interiéru, určite sa vám bude páčiť aj tento: Pekné bývanie | Päťdesiat odtieňov modrej

You Might Also Like