Bývanie

Na návšteve: Dom snov architektky a stavbára

8. mája 2015

Vraví sa, že obuvník chodí bosý. Často toto príslovie nemá ďaleko od pravdy, avšak v tomto prípade je realita diametrálne odlišná. Nahliadnite do spoločného bývania talentovanej architektky Amelie Holliday a skúseného stavbára Davida Lakesa a pripravte sa, že budete očarení! 

Na navsteve u architektky a stavbara, interierovy dizajn, byvanie, architekturaKlenotom obývačky je historický klavír, ktorý je v rodine Amelie Holliday už 4 generácie. Porcelánová soška na klavíri je roky jeho neoddeliteľnou súčasťou.

Na navsteve u architektky a stavbara, interierovy dizajn, byvanie, architekturaVľavo: S Ameliou a Davidom v tomto prekrásnom dome žije aj ich dcérka Aoife. V jej detskej izbe sa pekne vyníma pestrofarebný patchworkový koberček na hranie, ktorý je vyrobený ručne.

Vpravo: Dom je vyšperkovaný a premyslený do posledného detailu, no napriek tomu stále pôsobí hravo. Každé jedno zákutie vás niečím prekvapí a nabáda preskúmať každý jeho detail.

Na navsteve u architektky a stavbara, interierovy dizajn, byvanie, architekturaV kuchyni je presklená stena, ktorá poskytuje dostatok prirodzeného svetla a pohľad na trochu zelene v mini záhradke.

Na navsteve u architektky a stavbara, interierovy dizajn, byvanie, architekturaVľavo: Charizmatické zátišie vytvorené z kytice kvetov a vintage vozíka, ktorý Amelia zdedila po svojej babičke.

Vpravo: Dom na predmestí Sydney ponúka svojim obyvateľom dostatok súkromia a pokoja.

foto: The Design Files

You Might Also Like