Handmade

Minimalistické náhrdelníky z mosadze a nerezovej ocele

14. novembra 2017

Minimalistické náhrdelníky z mosadze a nerezovej ocele - Sashe

Minimalistické náhrdelníky vyrobené z mosadze a nerezovej ocele. Nová minikolekcia Truly Emily pre milovníčky jednoduchých a moderných šperkov ;)

Handmade tvorbe sa venujem už viac než päť rokov a za ten čas som vyrobila ozaj všeličo. Napriek tomu, že mám doma šuflíky plné vlastnoručne vyrobených doplnkov, málokedy som ich nosila. Vraví sa, že “obuvník chodí bosý” a u mňa to platilo na sto percent.

Zmenilo sa to, až keď som objavila krásu minimalistických šperkov. Výrazné kúsky mi často pri nosení vadia a občas mám pocit, že ma doslova zatienia. Poznáte to? :D

Minimalistické šperky sú veľmi praktické na každodenné nosenie a najradšej na nich mám to, že sa vďaka nim cítim byť upravená, avšak nie prezdobená. Minimalistické šperky nie sú ukričané a nepútajú na seba všetku pozornosť. Svojou jemnosťou decentne podčiarknu vašu krásu a vyšperkujú každý outfit ♥

Moje obľúbené kúsky som si po nejakom čase nafotila, dala na Sashe a takto prirodzene vznikla značka Truly Emily. Dnes by som vám chcela predstaviť najnovšie prírastky v mojom obchodíku – minikolekciu náhrdelníkov vyrobených z mosadze a nerezovej ocele.

Minimalistické náhrdelníky z mosadze a nerezovej ocele - SasheVšetky náhrdelníky majú jednoduchý prívesok – srdiečko, trojuholník alebo obdĺžnik – ktorý je ručne vyrezaný z mosadze. Retiazka je oceľová so zlatou povrchovou úpravou a má zapínanie na karabínku.

Ak sa vám tieto minimalistické náhrdelníky páčia, určite navštívte môj obchodík na Sashe, kde sa o nich dozviete viac. Raz budú možno v ponuke aj v striebornej verzii, no to už je námet na ďalší článok… :)

Mimochodom, najviac som si obľúbila obdĺžnikový náhrdelník a nosím ho doslova každý deň. Ktorý sa páči vám? A aký máte vzťah k minimalistickým šperkom?

Minimalistické náhrdelníky z mosadze a nerezovej ocele - Sashe Minimalistické náhrdelníky z mosadze a nerezovej ocele - Sashe Minimalistické náhrdelníky z mosadze a nerezovej ocele - Sashe

You Might Also Like