Bývanie

Koberce s extra dávkou farebnosti

2. februára 2015

Koberce s extra davkou farebnostiMáte pocit, že je váš domov trochu fádny a potreboval by farebne oživiť? Urobte to pomocou farebne výrazného koberca – zmena bude rýchla, jednoduchá a naozaj výrazná!

***

Vľavo: Farebné bytové doplnky skvele vyvažujú stenu namaľovanú na čierno – vďaka nim miestnosť nepôsobí vôbec ponuro či depresívne. Práve naopak!

Vpravo: Koberce, dekoračné vankúšiky a deky túto spálňu nielen farebne oživili, ale aj zútulnili.

Koberce s extra davkou farebnostiVľavo: Tento koberec ozvláštnil kuchyňu spojenú s malou knižnicou nielen farbami, ale aj vzormi.

Vpravo: Napriek bielym stenám a podlahe je táto miestnosť plná života a farieb.

Koberce s extra davkou farebnostiVľavo: Obrovská rastlina v kvetináči a fialový koberec vdýchli tejto obývačke extra dávku života.

Vpravo: Tento krásny koberec v zaujímavej farbe pripomína veľký abstraktný obraz.

Koberce s extra davkou farebnostiVľavo: Vďaka farebnému kobercu, výraznému nábytku a pestrej galérii je táto obývačka presným opakom fádnosti. Ak sa vám zapáčila myšlienka domácej galérie, viac inšpirácií nájdete v tomto článku.

Vpravo: Ak túžite po farebnejších stenách, nemusíte hneď premaľovať celú miestnosť. Môžete nafarbiť iba jednu stenu, alebo dokonca len jej časť. Ak k tomu pridáte ešte farebný koberec, zmena bude naozaj výrazná.

Výrazný koberec je len jednou z možností, ako farebne oživiť interiér – viac užitočných tipov nájdete v tomto článku.

foto: zdroj uvedený v texte

You Might Also Like