Bývanie

Kalendáre na bezplatné stiahnutie

31. decembra 2014

Kalendare
Máte už kalendár na rok 2015? Ak ešte nie, môžete si zadarmo stiahnuť niektorý zo šiestich krásnych kalendárov, ktoré nájdete v tomto článku. Šťastný nový rok všetkým!

***

Na konci roka väčšina z nás začína rekapitulovať. Možno sa zamyslíme nad tým, koľko času trávime s blízkymi, ako sa nám darí napredovať v práci, alebo pozrieme kútikom oka na ručičku váhy… Ak vás pohľad späť na uplynulý rok veľmi nepotešil, dobrá správa je, že zajtra je tu ďalší a s ním prichádza aj nový začiatok. A ak sa riadite výrokom Thomasa Edisona – Nezlyhal som, len som našiel 10 000 spôsobov, ktoré nefungujú, zmena k lepšiemu na seba určite nenechá dlho čakať :-)

Keď sme už pri tom pohľade späť na uplynulý rok – Pre radosť funguje už šesť mesiacov a za ten čas tu bolo publikovaných vyše 100 článkov! Mám z toho obrovskú radosť a veľmi sa teším na to, čo prinesie nový rok 2015. Ďakujem vám všetkým, čo ste si už v začiatkoch webu Pre radosť k nemu našli cestu a som veľmi rada, že ste súčasťou tejto vzrušujúcej, inšpiratívnej a krásnej cesty.

Ako poďakovanie je tu pre vás malý darček – linky na 6 krásnych kalendárov, ktoré si môžete zadarmo stiahnuť a následne vytlačiť, zopnúť klipmi na dokumenty či prilepiť na stenu pomocou washi pásky. Žiaden z nich síce nie je v slovenčine, no vzhľadom na to, že ide o kalendáre, jazyková bariéra snáď nehrozí :-) Ak by sa vám podarilo natrafiť na internete aj na pekný voľne stiahnuteľný kalendár v slovenčine (či češtine), môžete sa ozvať na info@preradost.eu alebo môžete zanechať komentár na našom facebooku a podeliť sa tak oň aj s ostatnými.

Hore: Kalendár s melancholicky pôsobiacou dámou a jej vernou mačacou spoločníčkou je jednoznačne môj najobľúbenejší. Dni v týždni sa síce začínajú nedeľou, avšak vďaka krásnym ilustráciám jednoznačne stojí za vytlačenie a celoročné vystavenie.

Stiahnuť si ho môžete na tomto blogu.

KalendareTento francúzskym šarmom nasiaknutý kalendár je síce v švédčine, no slovník naň potrebovať určite nebudete. Všetky mesiace znejú takmer rovnako ako v slovenčine a týždeň sa začína klasicky pondelkom, takže žiaden chaos sa nekoná. A čoskoro bude mať kalendár v švédčine aj tak každý hipster. Žartujem… Či?

Kalendár nájdete na tomto blogu.

KalendareKalendár s milými pestrofarebnými ilustráciami sa bude krásne vynímať v každej detskej izbičke. Je to navyše aj skvelá pomôcka pri učení angličtiny!

Nájdete ho tu.

KalendareTento praktický kalendár má dostatok priestoru na písanie poznámok, ale aj udalostí k jednotlivým dňom. Z tejto stránky si ho môžete stiahnuť aj v európskej verzii (s týždňom od pondelka do nedele).

KalendareTento kalendár vznikol s cieľom vyzbierať peniaze pre zvierací útulok. Zbierka je už ukončená, ale kalendár si môžete stále voľne stiahnuť na tejto stránke.

KalendareKrásny kalendár s prírodnými motívmi si môžete stiahnuť na tejto stránke po tom, čo sa prihlásite na odber newslettera. Mesiace v stiahnutom pdf-ku nie sú v správnom poradí, avšak po vytlačení si ich môžete bez problémov zoradiť.

You Might Also Like