Bývanie

Kalendár na rok 2018

9. januára 2018

Kalendár na rok 2018 (pdf + tlačená verzia)

Minimalistický kalendár na rok 2018 ♥  Môžete si ho vystaviť na klip podložke, urobiť si do papiera dierky a zviazať ho špagátom, alebo ho prilepiť na stenu pomocou washi pásky.

Čísla 8 a 18 sú moje šťastné čísla, takže si viete predstaviť, aký optimizmus a nádeje vkladám do roka 2018 :D Tento rok som si síce žiadne predsavzatia nedala, no plánov a snov mám v hlave až až. Snáď príde aj realizácia!

Nový kalendár je jednou z vecí, ktoré mi vždy pomôžu naštartovať sa do ďalšieho roka. Tak, ako v roku 2017, aj tento rok som si ho vyrobila sama, pričom som ostala verná minimalistickému a akvarelovému štýlu kalendára.

Kalendár na rok 2018 (pdf + tlačená verzia)Kalendár na rok 2018 nájdete už aj v mojom obchodíku Pre radosť na Sashe. Vybrať si môžete buď pdf verziu kalendára, alebo tlačenú vo formáte A4 či A5.

Kalendár na rok 2018 (pdf verzia)

Kalendár na rok 2018 (tlačená verzia)

Kalendár na rok 2018 (pdf + tlačená verzia)Ja osobne mám väčší kalendár momentálne vystavený na klip podložke na stene (jej súčasťou je aj háčik na zavesenie), avšak pekne vyzerá, ak si aktuálny mesiac prilepíte na stenu aj pomocou washi pásky.

Kalendár na rok 2018 (pdf + tlačená verzia)Do menšieho kalendára som si urobila dierky pomocou dierovača a jednotlivé strany zviazala špagátom. Takto zviazaný kalendár mám postavený na stole v pracovni.

Páči sa vám minimalistický štýl v bývaní, doplnkoch, móde…? Napadá vám ešte nejaký spôsob, ako vystaviť takýto typ kalendára?

Kalendár na rok 2018 (pdf + tlačená verzia)

You Might Also Like