Info | O Truly, Emily

Náušnice s brmbolcami postup Náušnice s brmbolcami_fotonávodTruly, Emily je blog zameraný prevažne na handmade tvorbu, no občas tu narazíte aj na články o bývaní či jedle. Nebolo to tak vždy, no v poslednom čase ma handmade tvorba úplne pohltila a preto sa postupne vyprofiloval aj tento blog.

Väčšinu vecičiek vyrábam pre účely tohto blogu (alebo len tak pre radosť…:), no zopár kúskov sa objaví aj v mojom obchodíku na Sashe. Šperky Truly, Emily taktiež nájdete aj v predajni s kreatívnymi potrebami Šperkovo na Obchodnej 66 v Bratislave.

V Šperkove občas narazíte aj na mňa či už na predajni, alebo v rámci kreatívnych kurzov, ktoré vyučujem. Ponuka mojich kurzov sa pravidelne obmieňa a je to taká všehochuť – od živicových šperkov až po handmade kozmetiku.

Zameranie kurzov, ktoré vediem, je široké a rovnako je to aj s DIY článkami na tomto blogu. Nájdete tu návody na výrobu šperkov, bytových dekorácií či módnych doplnkov pomocou rôznorodých techník či materiálov.

by EMILY_Obraz s fazami mesiacaFotonávody a videonávody vyrábam aj pre Sashe, kde mám svoj vlastný seriál by Emily. Tvoria ho zväčša jednoduché, no efektné nápady, na realizáciu ktorých nepotrebujete veľa peňazí ani kreatívnych pomôcok.

Truly, Emily nájdete aj na Facebooku, Instagrame, Pintereste a Youtube. Ak máte nejaké otázky či pripomienky, pokojne mi napíšte na info@trulyemily.sk alebo na sociálnych sieťach.

Želám príjemné čítanie a tvorenie :)

Truly, Emily

Navod _Levandulovo-eukalyptova sol do kupela