Bývanie

Home Sweet Home Art Print (Free Download)

20. februára 2016

Home Sweet Home Art Print | Click through to download (it's free!)
Don’t you think that creating true home is all about small details? These little things always make you smile, mean something to you and reflect your personality or style. This „Home Sweet Home“ art print is definitely one of those special little things (at least for me…). I created it a few days ago and today I would like to share it with you.

If you like it, you can download it (for free) and print it out up to A4 size. I printed mine on thick matte photo paper and displayed it in simple picture frame in my entryway. It’s really nice to look at it every time I leave or come home!

You can download your free art print here.


Art print „Home Sweet Home” (na bezplatné stiahnutie)


Nemyslíte, že sú to práve malé detaily, ktoré premenia váš dom na skutočný domov? Tieto drobnosti vám vždy vyčaria úsmev na tvári, majú pre vás svojskú hodnotu a odzrkadľujú vašu osobnosť či štýl… Pre mňa do tejto kategórie patrí aj art print „Home Sweet Home“, ktorý som si pred pár dňami vytvorila a dnes by som sa oň chcela podeliť aj s vami.

Ak sa vám páči, môžete si ho zadarmo stiahnuť a vytlačiť až do veľkosti A4. Ja som si tento art print vytlačila na hrubý matný foto papier, umiestnila ho do jednoduchého rámika a vystavila v blízkosti vchodových dverí. Je pekné ho mať na očiach vždy, keď odchádzam z domu i keď sa vraciam…

Art print si môžete zadarmo stiahnuť tu.

Home Sweet Home Art Print | Click through to download (it's free!)

You Might Also Like