Bývanie

by EMILY | Farebné korkové podložky

30. septembra 2016

by EMILY_ Farebne korkove podlozkyKto by nemal rád DIY projekty, ktoré sú jednoduché, rýchle a predovšetkým lacné? Veď vďaka nim môžeme vyrábanie pekných vecičiek zapracovať aj do bežného dňa, keď nám na tvorenie neostáva veľa času, trpezlivosti ani peňazí…

Do kategórie jednoduchých, ale efektných nápadov patria aj tieto farebné korkové podložky. Keďže som všetky potrebné materiály na ich výrobu (okrem samotných podložiek) už doma mala, tento projekt ma vyšiel prakticky len na 50 centov!

Tu je kompletný zoznam všetkého, čo budete potrebovať: korkové podložky pod poháre, pravítko, fixa, rotačný rezač alebo obyčajný orezávač, podložka na rezanie, maliarska páska, štetec, papier (na zakrytie pracovnej plochy), akrylová farba, kúsok špongie

Podrobný návod na výrobu podložiek (spolu s postupovými fotografiami a videom) nájdete v tomto žurnáli na SAShE.sk Tento článok je totiž prvým zo seriálu by EMILY, ktorý sme pre vás spolu so SAShE pripravili.

Z tejto spolupráce mám obrovskú radosť a verím, že sa články budú páčiť aj vám. Nové tutoriály budeme uverejňovať každý týždeň na SAShE.sk a na mojom Youtube kanáli, takže sa určite prihláste na jeho odber, aby ste nič nepremeškali :)

by EMILY_ Farebne korkove podlozky

You Might Also Like