Bývanie

7 spôsobov, ako do kuchyne vniesť farbu

12. januára 2015

Farby v kuchyniChceli by ste farebne oživiť vašu kuchyňu, a to bez veľkých a drahých zásahov? V tomto článku nájdete 7 spôsobov, ako na to!

***

Vľavo: Ak túžite po farebnejších stenách v kuchyni, nemusíte ju hneď kompletne premaľovať či tapetovať… Môžete sa zamerať len na jednu stenu a umiestniť na ňu napríklad takúto lyžičkovo-vidličkovo-kľúčovú tapetu, ktorá je síce pomerne výstredná, no úžasne pestrofarebná a hravá.

Vpravo: Kuchyňu oživia aj otvorené úložné priestory, v ktorých krásne vyniknú rôzne zberateľské kúsky, kuchárske knihy či obľúbené šálky. Viac inšpirácií nájdete v tomto článku.

Farby v kuchyniVľavo + vpravo: Kuchyňu môžete veľmi jednoducho a lacno oživiť farebnými textíliami – či už výrazným kobercom, obrusom alebo závesmi.

Farby v kuchyniVľavo: Skrinky s presklenými dverami môžete zvnútra namaľovať, oblepiť tapetou či papierom.

Vpravo: Ovocie naaranžované v peknej nádobe, rozkvitnuté kvety vo váze či bylinky v pestrofarebných črepníkoch do kuchyne vnesú farbu a život.

Farby v kuchyniVľavo: Skrášliť a oživiť kuchyňu môžete aj väčším obrazom. Krásne sa bude vynímať napríklad pri jedálenskom stole.

Vpravo: Aj jediný farebne výrazný kus nábytku dokáže oživiť celý interiér – tak ako tento zelený stôl v čierno-bielej kuchyni.

foto: zdroj uvedený v texte

You Might Also Like