Bývanie

6 spôsobov, ako si pretvoriť podnájom

18. mája 2015

Túžite po príjemnom a útulnom podnájme, no nie ste ochotní investovať čas a peniaze do jeho prerábania? Inšpirujte sa týmito 6 spôsobmi, ako si pretvoriť bývanie veľmi jednoducho a takmer zadarmo!

Ako si pretvorit podnajom jednoducho a lacno1. Kvety. Izbové rastliny vnesú do interiéru farbu, život a pozitívnu energiu.

2. Obrazy. Oživte biele steny obrazmi či plagátmi. Ak je v nich navyše zachytená perspektíva, miestnosť budú opticky zväčšovať.

(foto 1, 2)

Ako si pretvorit podnajom jednoducho a lacno3. Textílie. Prostredníctvom vankúšikov, závesov či koberčekov môžete do interiéru vniesť nielen rôzne farby, ale aj vzory a textúry.

4. Washi páska. Steny môžete skrášliť a ozvláštniť aj bez maľovania. Jednou z možností je dekorovanie pomocou ozdobnej lepiacej pásky.

(foto 1, 2)

Ako si pretvorit podnajom jednoducho a lacno5. Zrkadlá. Správne umiestnené zrkadlo dokáže miestnosť presvetliť a opticky zväčšiť.

6. Osvetlenie. Vraví sa, že ideálne je mať v interiéri tri zdroje osvetlenia. Ak máte v miestnosti len stropné svietidlo, určite si dokúpte minimálne jednu stolovú alebo stojaciu lampu.

(foto 1, 2)

You Might Also Like