Štýl

5 super easy DIY’s to try this weekend

5. decembra 2015

5 super easy DIY's to try this weekend

After busy week it’s time to slow down, relax and create something beautiful! Do you need a little inspiration? Here is a list of 5 quick & easy home decor DIY projects you can try this weekend!

  1. black & white pillows (A Beautiful Mess)
  2. printed pillow covers (Ukkonooa)
  3. gold accent dishes (I Spy DIY)
  4. simple geometric wreath (Sugar & Cloth)
  5. rock magnets (Alisa Burke)

Which DIY’s are your favorites? Are you going to give them a try?


5 super jednoduchých kreatívnych projektov


Máte za sebou hektický pracovný týždeň? Je načase spomaliť, relaxovať a niečo pekné vlastnoručne vytvoriť! Inšpirujte sa týmto článkom, v ktorom nájdete 5 rýchlych a jednoduchých projektov pre skrášlenie vášho domova.

Čierno-biele vankúše. Takéto vankúše si môžete vytvoriť pomocou čiernej farby na textil a pečiatky (guličkový vankúš) alebo maskovacej pásky (krížikový a paličkový vankúš). Farbu po zaschnutí zažehlíme.

5 super easy DIY's to try this weekend

Vankúše ozdobené listami. Tento projekt je veľmi jednoduchý, avšak treba mať na pamäti pár zásad: 1.) farbu na textil nanášame malým štetcom na zadnú stranu listu, 2.) vrstva farby musí byť tenká a rovnomerná, 3.) po zaschnutí je potrebné farbu zafixovať zažehlením. Ak ste s touto technikou ešte nikdy nepracovali, začnite radšej s menšími lístkami bez rozvetvení – ja som si to vyskúšala s listami ruže.

5 super easy DIY's to try this weekend

Riad so zlatými akcentmi. Ozdobte si obyčajné biele misky, šálky či koreničky zlatou fixou na riad! Ak nedôverujete svojim umeleckým schopnostiam, vyskúšajte jednoduché vzory, ako napríklad malé bodky či srdiečka. Vaše výtvory je potrebné po zaschnutí následne zapiecť v rúre.

Gold accent dishes (5 super easy DIY's to try this weekend)

Minimalistický veniec. Ak sa vám nepodarí zohnať kovový základ na veniec, pokojne môžete použiť aj napríklad prútený. Pomocou lepiacej pištole alebo tenkého drôtika k vencu pripevnite umelú rastlinu a hotovo!

Simple geometric wreath (5 super easy DIY's to try this weekend)

Pestrofarebné magnetky. Premeňte obyčajné kamene na pestrofarebné magnetky! Kamene stačí nafarbiť akrylovou farbou, následne prilepiť magnet a šup s nimi na chladničku!

Rock magnets (5 super easy DIY's to try this weekend)

Ktoré projekty sa vám páčia najviac? Plánujete niektoré z nich vyskúšať?

You Might Also Like