Štýl

5 nápadov: Koberček v tvare leva (a ďalšie skvelé nápady)

28. januára 2015

Kobercek v tvare leva (a dalsie skvele napady)
Pozrite si tento výber piatich skvelých nápadov na tvorivé handmade projekty! Pustíte sa do výroby levieho koberčeka na hranie alebo radšej vyskúšate účes zdobený retiazkami?

Vľavo: Dodajte peknému účesu unikátnu podobu pomocou retiazok! Pripnúť ich môžete sponkami alebo (s malou asistenciou) aj spojovacími krúžkami. Na tejto fotografii sú retiazky súčasťou krásneho svadobného stylingu, no rovnako pekne sa budú hodiť aj na menej slávnostné príležitosti.

Vpravo: Na výrobu tohto rozkošného koberčeka na hranie v tvare leva vám postačí aj začiatočnícka zručnosť v šití. S týmto projektom sa síce chvíľku pohráte, no výsledok rozhodne stojí za to! Fotonávod s podrobným popisom nájdete na tomto blogu.

Nausnice zo stipcaTieto náušničky si môžete vyrobiť z obyčajného dreveného štipca na bielizeň! V tomto článku sa dozviete ako na to.

Kobercek v tvare leva (a dalsie skvele napady)Táto štýlová podložka pod hrnce je neuveriteľne jednoduchá na výrobu – stačí oblepiť korkovú podložku plochými kamienkami a je to! Viac fotografií spolu s komentárom nájdete tu.

Kobercek v tvare leva (a dalsie skvele napady)Obrovská maľba jednorožca premení každú detskú izbu na čarovný rozprávkový svet! Celý článok s postupovými fotografiami nájdete na tomto blogu.

You Might Also Like