Bývanie

5 krokov k vašej vysnívanej pracovni

29. júna 2015

Pracujete z domu, alebo len túžite po miestečku v byte, ktoré by bolo len a len vaše? Prečítajte si tento článok, v ktorom nájdete 5 krokov k vašej vysnívanej pracovni a množstvo inšpirácie.

5 krokov k vasej vysnivanej pracovni1. Osobitý štýl. Pracovňa by mala byť síce praktická, avšak je rovnako dôležité, aby zároveň vyjadrovala váš unikátny štýl a osobnosť.(vľavo/vpravo)

5 krokov k vasej vysnivanej pracovni2. Kvety. Rastliny by vo vašej pracovni nemali chýbať, pretože zvyšujú produktivitu práce, zlepšujú koncentráciu a dodávajú energiu (viac dôvodov, prečo mať doma veľa rastlín, nájdete v tomto článku). (vľavo/vpravo)

5 krokov k vasej vysnivanej pracovni3. Organizácia. K lepšej organizácii vám dopomôže tabuľa alebo korková nástenka. Čím väčšia, tým lepšia :) (vľavo/vpravo)

5 krokov k vasej vysnivanej pracovni4. Svetlo. Mať v pracovni dostatok osvetlenia, je základ. (vľavo/vpravo)

5 krokov k vasej vysnivanej pracovni5. Inšpirácia. Holé steny nie sú veľmi inšpiratívne… Pretvorte ich pomocou vašich obľúbených fotiek, obrázkov či citátov. Pripevniť ich na stenu môžete napríklad pomocou štipcov, alebo klip podložiek. (vľavo/vpravo)

You Might Also Like