Bývanie

10 premien, ktoré vás inšpirujú: obývačka

5. januára 2015

Obyvacka - premenyZo všetkých miestností v byte/dome kladie väčšina z nás najväčší dôraz na obývačku. Na jej zariadení a celkovom štýle si dávame mimoriadne záležať predovšetkým z dvoch dôvodov: 1.) v obývačke sa denno-denne stretáva celá rodina a trávi spolu čas – rozumej pozerá televíziu :) a 2.) táto miestnosť je určená aj návštevám, musí byť preto patrične pohodlná, príjemná a (čo si budeme klamať) predovšetkým pôsobivá!

Ak túžime po skrášlení a vynovení obývačky, zväčša len vymeníme vankúšiky, závesy či pár dekorácií a malými zmenami sa snažíme vytvoriť veľký efekt. Ak vás už nebaví hrať sa iba s detailmi a rozhodli ste sa investovať do kompletnej prerábky, pozrite si pre inšpiráciu fotografie premien týchto 10 obývačiek. Zmena, ktorou prešli je neuveriteľná!

  ***

Hore: Táto obývačka prešla úžasnou premenou! Páči sa mi na nej doslova všetko – od odhalených tehličkových stien, cez retro magnetofóny až po pôvodný luster, ktorý skvele zapadol do nového konceptu.

Obyvacka - premenyPozrite si premenu tejto obývačky zariadenej darovaným či lacno kúpeným nábytkom na osobitý priestor, ktorý presne vyjadruje štýl a vkus jeho obyvateľov.

Obyvacka - premenyTáto obývačka sa po premene rozjasnila a ožila. Pôsobí úplne iným dojmom napriek tomu, že viacero pôvodných prvkov je tu zachovaných. Vďaka výmene obrazu za obrovské nástenné hodiny pôsobí miestnosť omnoho zaujímavejšie.

Obyvacka - premenyPáči sa vám táto premena? Na tomto blogu nájdete viac fotografií a navyše aj niekoľko tutoriálov spojených s prerábkou.

Obyvacka - premenyInteriér v šedých odtieňoch krásne oživujú farebné akcenty. Celý článok o premene nájdete na tomto blogu.

Obyvacka - premenyTáto miestnosť je síce v garáži, avšak obyvatelia domu ju využívajú ako miesto na posedenie (a v prípade potreby aj hosťovskú izbu).

Obyvacka - premenyFarebne nevýrazná obývačka, ktorej chýba štýl a koncept sa premenila na elegantnú a vkusnú miestnosť.

Obyvacka - premenyNajkrajšie zákutie tejto obývačky je knižnica spojená s posedením.

Obyvacka - premenyPozrite si pretvorenie tejto obývačky na podobu, ktorá presne zodpovedá štýlu, vkusu a momentálnym potrebám jej obyvateľov.

Obyvacka - premenyTáto obývačka je po prerobení naozaj unikátna a štýlová!

foto: zdroj uvedený v texte

You Might Also Like