Bývanie

10 pohodlných a útulných posedení na čítanie

21. januára 2015

Chýba vám doma naozaj pohodlné a útulné miestečko, v ktorom by ste sa mohli uvelebiť s dobrou knižkou? Inšpirujte sa týmto výberom dokonalých kútikov na čítanie pre dospelých i deti!

Väčšina z nás zimu veľmi neobľubuje. Dôvodov je na to viac, no dnes si nimi náladu kaziť nebudeme… Poďme sa na to pozrieť z opačnej strany – je nejaká vec, ktorú na zime zbožňujete? Možno je to čerstvo napadaný sneh, vianočné sviatky, lyžovanie či praskanie ohňa v kozube…

Pre mňa je jednou z najobľúbenejších zimných aktivít čítanie. Začítať sa do dobrej knižky síce môžeme po celý rok, no nikdy to nemá takú atmosféru, ako počas zimných mesiacov (no dobre, aj daždivá jeseň má niečo do seba…). Vtedy je neuveriteľne príjemné zabaliť sa do deky, pohodlne sa uvelebiť s teplým čajom/vareným vínom v ruke a pohltiť sa do dobrej knižky. Chýba vám ale doma naozaj pohodlné a útulné miestečko na čítanie? Inšpirujte sa týmto výberom!

Pohodlne a utulne posedenia na citanieVľavo: Príjemné miestečko s množstvom kvetov a prirodzeného svetla.

Vpravo: V tomto závesnom kresle sa budete cítiť ako na dovolenke.

Pohodlne a utulne posedenia na citanieVľavo: Útulné podkrovie je dokonalé na vytvorenie knižnice s komfortným posedením.

Vpravo: Nevyzerá toto sedenie neuveriteľne pohodlne?

Pohodlne a utulne posedenia na citanieVľavo: Nech už je leto, aby sme sa mohli s knižkou presunúť aj na balkón (alebo v tomto prípade na strechu)!

Vpravo: Sedenie obklopené knihami a prírodou.

Pohodlne a utulne posedenia na citanieVľavo: Nemusíte investovať do nového nábytku, pohodlne vám bude aj na matraci položenom len tak na zemi.

Vpravo: Vďaka kožušinám a vlne vám bude pri čítaní pohodlne a teplučko. (Všimnite si originálny stolík z konárov zviazaných opaskom!)

Pohodlne a utulne posedenia na citanieVľavo: Nie je táto detská izba snom každého dieťaťa?

Vpravo: Pomocou prikrývok, vankúšikov a záclony vytvoríte vašim drobcom ich vlastné kráľovstvo.

foto: zdroj uvedený v texte

You Might Also Like